Dayak Kulübü Web Sitesine Hoş Geldiniz!

2015’ten bu yana Facebook sayfası olarak yayın hayatına devam eden Dayak Kulübü‘ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Hem Türkiye’de sosyal medyanın kullanım oranlarını düşündüğümüzde, hem de Facebook’a yarın bir şey olsa tümüyle ortadan kalkarız tehlikesi nedeniyle, bir web sitesi altında da toplanmayı mantıklı bulduk. Yıllardır girdiğimiz önemli içerikleri buraya zamanla gireceğiz, elbette yeni içerikler de girilmeye ve sosyal medya sayfalarımızdan paylaşılmaya devam edilecek. En azından sosyal medya platformlarına bir şey olduğunda yarattığımız içeriklerin yok olmayacağı rahatlığına kavuşmuş olduk.

Mobil uyumlu sitemizde, Facebook sayfamızda olmayan özelliklerin olduğunu fark edebilirsiniz (Facebook ve diğer sayfalarımızda da bu web sitemizde yer almayacak içerikler paylaşımlar yapılacak elbette). Öncelikle içeriklerin alt kategorilere ayrıldığını görebilirsiniz. Tüm içeriklerimizi girdiğimizde (ki bu zaman alacak) güzel bir arşiv sizi bekliyor olacak. FGC Yayıncılar kısmında yerli ve yabancı twitch-youtube sayfa sahiplerine yönlendirme vereceğiz.

Elbette haberler altına yorumlarınızı da bekliyor olacağız (Disqus hesabınızın olması yeterli). Kanallarımızı takip etmeyi ve genel anlamda site adına önerileriniz de bizimle paylaşmayı unutmayın! Sayfanın en altına yer alan Ebülten aboneliğine de katılın, önemli duyuruları ilk olarak bülten aboneleriyle paylaşacağız…

Site tasarımını bizler için yapan Caisson’a da teşekkür ederiz!

dayak kulübü ile ilgili görsel sonucu