KOF XV’in Yeni DLC Karakteri Açıklandı

SNK, EVO2023 finalinden sonra eteğindeki tüm taşları döktü. Garou 2’yi bekleyenleri mutlu ettikten sonra, aktif olarak KOF XV oynayanlara da haberlerini paylaştı.

2. sezon DLC karakterleri belli olmaya devam ediyor. Daha önce de paylaştığımız gibi Najd 8 Ağustos günü oyuna ekleniyor. Ardından oyuna KOFXIII oynayanların pek sevdiği Duo Lon eklenecek! Tasarımsal açıdan pek şık olan Duo, sonbaharda eklenecek ve bu güncellemede spesifik olarak bazı karakterlerin iyileştirileceği dile getirildi. Nerf’ler, buff’lar belli ki havada uçacak. Sezonun son karakteri ise kışın gelecek ve bu yıl böylece kapanmış olacak. İkinci sezona 7 karakter sığdıran SNK’yı tebrik etmek lazım.

KOF XIII içinde bildiğinizi SNK kapalı betada rollback netcode denemeleri yapıyordu. Bu güncellemenin yanında online sistemi tümüyle ayağa kaldıracak olan SNK, henüz KOFXIII olmamışlara ayrı bir paket sunuyor. PS4 ve Switch sahiplerinin KOF XIII Global Match adı altında sahip olabileceği bu paket 16 Kasım 2023‘te satışa sunulacak.

Eylül ayında ise SamSho severlerin uzun zamandır beklediği rollback netcode güncellemesi oyuna eklenmiş olacak. Daha iyi bir online performans bekleyenler, oyuna geri dönecektir!