Mortal Kombat 11 Aftermath Genişleme Paketi Duyuruldu

1. yaşını dolduran Mortal Kombat 11, 26 Mayıs‘ta halihazırdaki oyununu Aftermath ile genişletiyor! Mortal Kombat 11 Aftermath genişleme paketinin en büyük içeriği şüphesiz hikayenin sürprizlerle devam ediyor olması. Spoiler olmasın, halen MK11’i bitirenlere sürprizleri bozmayalım ama 2 kilit ve 1 misafir karakter Aftermath ile oyuna ekleniyor. Fujin ve Sheeva hikayedeki yerini alıyor. Trailer’da birkaç sürpriz karakter de görmeniz mümkün.
Fujin, Sheeva’nın yanında ise ilginç bir misafir karakter geliyor: Robocop! Hem de 1987 ve devam filmlerindeki oyuncusu Peter Weller’ın orijinal sesiyle oyunda yerini alacak.
Güzel haberlerden biri de DLC karakterler tek tek değil, 3’ü aynı gün, 26 Mayıs’ta çıkacak.
Ayrıca oyuna Friendship sonları ekleniyor! Stage Fatality‘ler ekleniyor. Yeni fatality’ler de gelecek. Ön sipariş verenlere Eternal Klash Skin paketi ücretsiz veriliyor -ki MK9’daki Unbound Rage Scorpion kostümü buna dahil!
Aftermath genişleme paketini almak istemeyenler de endişelenmesin, normal MK11 sahipleri de 26 Mayıs’ta tüm yama güncellemelerini ücretsiz temin edecek.
TR sayfalarında henüz MK11 Aftermath fiyatlandırılmadı ama yurt dışındaki fiyatı 40 dolar olacak paketin. Ana oyun + Aftermath Kollection ise 60 dolar.