Mortal Kombat 11’in Yeni Dövüşçüleri Belli Oldu!

Mortal Kombat 11 dövüşçü yelpazesi genişliyor ve her zaman olduğu gibi yine üzerinde bolca konuşulacak yeni bir Fighter Pack geliyor. Uzun zamandır beklenen Mileena, Rain ve RAMBO bu paketin içeriğini oluşturuyor! Bu içerik bu sefer diğerlerinden farklı olarak oynanış videosu olarak değil CGI olarak hazırlanmış.

Karakterler 17 Kasım‘da gelecek.
Bir de güncel yeni bir paket oluşturulmuş durumda. Aftermath paketi + Kombat Pack 1 ve 2 içeriği “Mortal Kombat 11 Ultimate” adında satılacak ve en güncel içeriğe sahip olacak.

YENİ NESİL de unutulmamış. Oyun Xbox Series X ve PS5’e de adapte ediliyor. 4K çözünürlük desteğine sahip. Yükleme süreleri muazzam derecede kısalıyor ve hem cross-play hem de cross-gen desteği var (yani eski-yeni nesil konsollar bir birleriyle de oynayabilecek). Böylece oyuncu havuzu azalmayacak. Xbox One veya PS4’te oyunu zaten almış olanlar, bu versiyona yeni nesil konsollarda ücretsiz sahip olacak.

Oyun içeriğinin yanında Mortal Kombat 11 Ultimate’in Collector’s Edition içeriği de çıkıyor ve oldukça zengin bir içerik bu paketin meraklısını bekliyor. TR fiyatından henüz haber olmaz ama 2000 TL’den fazla olacağı garanti.