Capcom Pro Tour Kazananı ve Son DLC Karakteri Belli Oldu

Tüm yıl süren maraton bu sabah sona erdi ve Capcom Pro Tour kazananı belli oldu, çeyrek milyon doları cebine koydu! Final maçını aşağıdan mutlaka izleyin. En az 2 karakter main’lemenin önemini tekrar görmüş olduk…

Finalin ardından 4. sezonun son DLC karakteri de yüzünü gösterdi: SETH!
Seth, SFIV’teki halinden daha değişik bir tip ve hareket yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Hem erkeksi hem de kadınsı görünüm alabilen Seth, hareket yelpazesini de buna göre değiştiriyor. SFIV’teki gibi pek çok karakterin hareketlerinden oluşan hareketler yerine iki farklı set ile dövüşüyor. Buna ek olarak Seth, rakibin özel hareketlerini “çalabiliyor” da!

Seth oyuna 14 Şubat 2020’de eklenecek.

Bununla beraber “bugün” oyun yeni sezon güncellemesini alıyor. Bu güncelleme yeni V-Skill’leri, denge yamasını ve Gill’i içeriyor. Karakterleri yamalar için ŞURADAN notlara göz atabilirsiniz. Aşağıdaki videodan bazı karakterlerin yeni V-Skill’lerini izleyebilirsiniz.

14 Şubat’ta gelecek olan SFV: Champion Edition oyuna bugün kadar eklenmiş tüm 40 karakteri (Seth ve Gill dahil), rengi ve stage’leri bir arada bulunduracak “tam” bir paket olarak karşımıza çıkacak. Paketin şu andaki fiyatı Steam’de 75 TL, PSN’de 120 TL.